Käytämme evästeitä parantaaksemme käyttäjäkokemustasi. Noudattaaksemme uutta sähköisen viestinnän yksityisyysdirektiiviä, meidän täytyy pyytää sinulta lupaa evästeiden asettamiseen. Lue lisää.
IDUN ripsiväri Vatn 10 ml
IDUN Minerals Vatn -ripsiväri on vedenkestävä 38 asteeseen asti. Se tarkoittaa, että ripsiväri kestää kylmää ja haaleaa vettä, mutta peseytyy helposti pois yli 38-asteisella vedellä. Tekee ripsistä pitkät ja erotellut. Hoitaa ripsiä ja antaa niille intensiivisen mustan värin. Sopii täydellisesti esimerkiksi urheiluun ja rannalle.
Aqua, PPG-17/IPDI/DMPA Copolymer, Kaolin, Cera Alba, Polyurethane-35, Jojoba Wax PEG-120 Esters, Methylpropanediol, Mica, Caprylyl Glycol, Phenoxyethanol, Sorbitol, Potassium Sorbate, Cellulose, Hectorite, Xanthan Gum, Citric Acid, Panthenol, Tocopherol, Caprylhydroxamic Acid, Glycerin, Tropolone, C.I. 77499